Oferta

DOMY DREWNIANE W TECHNOLOGII CLT

DOMY DREWNIANE W TECHNOLOGII CLT

Budowa domu wcale nie musi trwać długo. W technologii CLT jest to proste i szybkie. U nas kompleksowo możesz zamówić dom z drewna od projektu aż po realizację. Dom z CLT to konstrukcja drewniana składająca się z ścian drewnianych z otworami na okna i drzwi. W ścianach wbudowana jest sieć kanalizacyjna, elektryczna i izolacyjna.

Gotowe elementy konstrukcyjne domu montowane są na miejscu budowy za pomocą dźwigu. Najważniejszą zaletą takie domu jest energooszczędność – materiały są naturalne i ekologiczne.

Przed montażem ścian na budowie następuje najpierw montaż izolacji przeciwwilgociowej na płycie fundamentowej. Następnie ściany zostają zakotwione do płyty fundamentowej. Ściany zewnętrzne można zaizolować wełną drzewną lub wełną skalną. Elewacja może być wykonana tynkiem mineralnym lub może być obłożona deską elewacyjną np. modrzew syberyjski. Wewnątrz budynku ściany pozostają w kolorze naturalnego drewna, zabezpieczone olejem lub lakierem wysokiej jakości

Dach może być wykonany w dwóch systemach – NOVATOP OPEN lub więzba tradycyjna z drewna klejonego. NOVATOP OPEN to panele, które łączą w sobie zalety doboru i stosowania krawędziaków KVH oraz wielowarstwowych płyt masywnych(SWP).
 
Dodatkowo

W naszej ofercie

posiadamy również materiały takie jak:

DREWNO KONSTRUKCYJNE C24

KRAWĘDZIAKI IMPREGNOWANE

DREWNO KONSTRUKCYJNE KVH

DREWNO KLEJONE BSH

PODBITKI

BOAZERIE

POLIWĘGLAN KOMOROWY

PŁYTA TRÓJWARSTWOWA CLT

FARBY I AKCESORIA DO DREWNA

DESKI TARASOWE

PROFILE ALUMINIOWE

FARBY ADLER

OKUCIA CIESIELSKIE HOLZTECHNIC

Zobacz katalog Online

OKUCIA CIESIELSKIE ROTHOBLAAS

Zobacz katalog Online

Sprawdź nasze pozostałe oferty

Inne oferty

KONSTRUKCJE DACHOWE

Oferta

OGRODY ZIMOWE

Oferta

ZADASZENIA TARASÓW, WIATY SAMOCHODOWE, ALTANY

Oferta

KONSTRUKCJE Z DREWNA KLEJONEGO

Oferta