KONSTRUKCJE DACHOWE

Dach to kluczowy element każdego domu. Wiemy jak zrobić go dobrze.

Stabilna konstrukcja dachu zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców na długie lata. Początkowo konstrukcje dachowe były wycinane i stawiane ręcznie. Dziś jesteśmy wyposażeni w profesjonalny park maszyn, dzięki którym z dużą precyzją wycinamy wszystkie elementy konstrukcyjne dachu, skracamy czas dostawy i montażu. Naszym atutem jest niezależność - posiadamy specjalistyczny dźwig, dzięki któremu montaż elementów przebiega zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem.

Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie – od ponad 40 lat świadczymy kompleksowe usługi ciesielskie.

Z jakiego drewna wykonujecie dachy? +

Więźby dachowe wykonujemy w technologii tradycyjnej, prefabrykując drewno świerkowe tartaczne oraz drewno klejone KVH i BSH. Dzięki drewnu klejonemu możemy uzyskiwać nietypowe kształty, duże rozpiętości oraz realizować innowacyjne projekty. Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania pod indywidualne potrzeby Klientów.

Czy macie własne ekipy do montażu? +

Mamy swój zespół montażystów, z których doświadczenia korzystamy od lat i stale podnosimy nasze kompetencje. Jeśli wymaga tego projekt – wspieramy się zaufanymi partnerami.

Czy możecie wykonać pokrycie dachu? +

Wraz z firmą dekarską, z którą współpracujemy od lat jesteśmy w stanie zagwarantować pełną ofertę – od produkcji i montażu konstrukcji po pokrycie dachu wybranym materiałem.

Od ponad 40 lat specjalizujemy się w usługach stolarskich i budownictwie drewnianym. Nasza firma to rodzinna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie – obecnie już rośnie 4 pokolenie.