ZADASZENIA, WIATY, ALTANY CAŁOROCZNE

Zadaszenia, wiaty, ogrody zimowe z drewna klejonego.

Projektujemy i realizujemy masywne i solidne konstrukcje dla różnych zastosowań. Nasz wachlarz usług i realizacji jest bardzo szeroki. Zawsze są to projekty pod indywidualne potrzeby Klienta i dostosowane do jego preferencji.

Jakie szyby są stosowane w ogrodach zimowych? +

Ogrody zimowe są zbudowane z elementów z oddzieleniem termicznym zachowujących niski współczynnik przenikania cieplnego. Szyby stosowane w ogrodach to szyby niskoemisyjne wypełnione gazem (podobnie jak szyby stosowane w domach).

Z czego może być wykonany dach? +

Dach w zależności od życzenia Klienta może być pokryty szkłem, płytą poliwęglanową lub dach pełny – ocieplany i pokryty np. membraną EPDM, PCV, dachówką, blachą.

Jakie są opcje wykończenia wiaty? +

Całość może pozostać naturalna (bez wykończenia). Możliwe jest również zabezpieczenie dedykowaną chemią do drewna np. lazury, oleje. Współpracujemy z największymi producentami chemii do drewna i stosujemy bardzo dobrej jakości produkty.

Od ponad 40 lat specjalizujemy się w usługach stolarskich i budownictwie drewnianym. Nasza firma to rodzinna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie – obecnie już rośnie 4 pokolenie.