SAUNY

Chwila dla Ciebie - fińskie sauny z CLT

Finowie chcą, aby ich sauny były blisko natury. Sauna ogrodowa ma swoje szczególne miejsce w sercu każdego Fina. Zapewnia poczucie więzi z antyczną kulturą sauny, przodkami oraz nadzwyczajną skandynawską naturą. Tworzymy sauny, w których można zaznać spokoju, w zgodzie z naturą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i precyzji.

Zastosowanie CLT, czyli drewna klejonego krzyżowo, to nowatorski krok w kierunku przyszłości budownictwa drewnianego. Trwała i przyjazna dla środowiska płyta CLT to element składający się z kilku sklejonych krzyżowo warstw desek. Zaawansowany technologicznie materiał pozwolił na nowatorskie podejście do budowania sauny. Duże otwory okienne można wykonać przy samej krawędzi obiektu, bez wpływu na sztywność i wytrzymałość.

CLT zastosowane w kolekcji Tyyni wykonany jest z drewna iglastego - świerka. Materiał ten doskonale sprawdza się w nowoczesnym budownictwie drewnianym dzięki swojej trwałości, ekologiczności i eleganckiemu wyglądowi. Powierzchnie obiektu są zarówno piękne wizualnie, jak i przyjemne w dotyku. Wysokiej jakości obróbka powierzchni elementów z CLT zapewnia odporność na wilgoć jak i ekstremalne warunki użytkowania.

Czy sauna to jest Wasz autorski projekt? +

Minimalistyczna i nowoczesna kolekcja saun Tyyni, została zrealizowana we współpracy z wielokrotnie nagradzanym architektem Piotrem Gniewkiem. Dopracowanie detali, funkcjonalność oraz optymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni były motywem przewodnim podczas tworzenia kolekcji.

 

Jak mogę uzyskać ofertę na saunę? +

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub wejdź na dedykowaną stronę https://tyynisauna.com/pl/kontakt/ i wypełnij formularz kontaktowy.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o saunie? +

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://tyynisauna.com/pl/.

Od ponad 40 lat specjalizujemy się w usługach stolarskich i budownictwie drewnianym. Nasza firma to rodzinna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie – obecnie już rośnie 4 pokolenie.